دانلود مقاله عوامل مؤثر بر ايجاد واحد حسابرسي داخلي در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادارتهر


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله عوامل مؤثر بر ايجاد واحد حسابرسي داخلي در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران تحت pdf دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله عوامل مؤثر بر ايجاد واحد حسابرسي داخلي در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران تحت pdf کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله عوامل مؤثر بر ايجاد واحد حسابرسي داخلي در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران تحت pdf ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله عوامل مؤثر بر ايجاد واحد حسابرسي داخلي در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران تحت pdf :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت و حسابداری با رویکرد ارزش آفرینی
تعداد صفحات: 15
چکیده:
تحقق هدفها و راهبردهای ارزش آفرین نیازمند سیستمهای دقیق و اطمینان بخش سنجش عملکرد و کنترل است، سازوکارهای مناسب برای پیشبرد ونتیجه گیری مطلوب از برنامه ها، لازمه تحقق برنامه ها و هدفهای تعیین شده است. راهبری اصولی و نظام مند این سازوکارها و اعمال کنترل اثربخش برای پیشبرد برنامه ها و تحقق هدفهای سازمانی مستلزم استقرار و بهره برداری از نظام حسابرسی داخلی است. برقراری و پیاده سازی حسابرسی داخلی نقطه شروع نظام مدیریت پیشرفته است.هدف اصلی این تحقیق، بررسی عوامل موثر بر ایجاد واحد حسابرسی داخلی در شرکتهای پذیرفته شده دربورس اوراق بهادار تهران می باشد. روش انجام تحقیق توصیفی بوده و جامعه آماری تحقیق شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد. برای آزمون فرضیه های پژوهش از رگرسیون لجستیک، استفاده شده است. نتایج نشان می دهد که وجود کمیته حسابرسی و تعداد سهامداران شرکت بر تشکیل واحد حسابرسی داخلی موثر بوده و دارای رابطه مثبت می باشند ولی سن و اندازه شرکت ارتباطی با ایجاد واحد حسابرسی داخلی ندارند. همچنین، نتایج نشان می دهد که ابلاغیه مورخ 91/12/9 مصوب سازمان بورس اوراق بهادار تاثیر چندانی بر تشکیل واحد حسابرسی داخلی نداشته است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 112 ]

[ شنبه 19 فروردين 1396 ] 4:09 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]